مشاوره پزشکی رایگان

با وارد نمودن اطلاعات خود از مشاوره پزشکی رایگان بهره مند شوید. همچنین در صورت هرگونه سوال یا نیاز به راهنمایی پیرامون محصولات اطلاعات خود را وارد نموده تا پزشک و یا کارشناس مجموعه ما با شما تماس بگیرند. جهت ارتباط فوری می توانیدبا شماره 09916759004 تماس حاصل فرمایید تا با کارشناس مجموعه پرتو دارو مشورت و مشاوره رایگان مشکلات جنسی دریافت نمایید. 

مشکلات جنسی یکی از مسائلی است که ممکن است زندگی افراد را تحت تاثیر قرار دهد. این مشکلات می تواند شامل مواردی مانند عدم تمایل به فعالیت جنسی، ناتوانی جنسی، مشکلات در روابط جنسی و یا عدم رضایت جنسی باشد.

علل مختلفی برای مشکلات جنسی وجود دارد. برخی از این علل ممکن است فیزیولوژیکی باشند؛ مانند اختلالات هورمونی یا مشکلات جسمی. اما، عوامل روانی نیز می توانند نقش مهمی در ایجاد مشکلات جنسی داشته باشند؛ برای مثال استرس، اضطراب، افسردگی یا تجربه ترس از رابطه جنسی.

مشکلات جنسی می توانند تاثیرات منفی بر زندگی روزمره فرد داشته باشند. آنها ممکن است باعث ایجاد تنش و ناراحتی در روابط شخصی شود و منجر به کاهش اعتماد به نفس و افزایش استرس اجتماعی شود. همچنین مشکلات جنسی می توانند به رابطه زناشویی یا روابط عاطفی آسیب بزنند و باعث بروز درگیری ها و کنار گذاشته شدن نیازهای احساسی و جنسی شود.

مشاوره رایگان مشکلات جنسی با پزشک مجموعه پرتو دارو می تواند بسیار از مشکلات شما را برطرف نماید. پزشک مجموعه ما در صورت صلاحدید دارو های جنسی مورد نیاز شما را تجویز می کند.

مشاوره پزشکی

نام و نام خانوادگی
تاریخ تولد